ANTI FOG

Anti Fog to niezwykle skuteczne rozwiązanie problemu parujących okularów (korekcyjnych, ochronnych, balistycznych, przeciwsłonecznych), gogli narciarskich, obiektywów fotograficznych, wizjerów kasków motocyklowych i wielu innych przedmiotów które posiadają elementy optyczne, a których zaparowanie przyczynia się do dużo mniejszego komfortu ich użytkowania lub też ma strategiczny wpływ na nasze bezpieczeństwo.

Przykładowo wizjer kasku motocyklowego który potrafi zaparować w trakcie jazdy w deszczu, okulary ochronne wykorzystywane w pracach w których można się bardzo łatwo narazić na uszczerbek zdrowia – pracując np. przy pile czy innych niebezpiecznych maszynach.

Problem dyskomfortu zapewne znany jest wszystkim osobom noszącym okulary korekcyjne, gdy zimą wchodzimy do ciepłych pomieszczeń i okulary natychmiast pokrywają się parą. Problem zaparowanych okularów znakomicie znany jest również wszystkim osobom uprawiającym sporty strzeleckie, gdzie dobra widoczność ma ogromny wpływ na skuteczność strzelania. Zaparowane okulary ochronne / balistyczne są zmorą graczy airsoftowych, gdzie zaparowanie przychodzi zawsze w najgorszym dla tego momencie. Czy jest na to skuteczne rozwiązanie? Oczywiście że jest! 🙂

 

ANTI FOG OP DROPS POZWOLI ZAPOMNIEĆ O PROBLEMIE

Zapobiegający parowaniu preparat Op Drops™ Anti-Fog & Lens Cleaning System firmy McNett z serii Tactical. Ten delikatny, bezalkoholowy środek czyszczący tworzy wydajną i skuteczną osłonę anti-fog w dowolnego typów soczewkach i okularach (w tym przeciwsłonecznych, ochronnych lub sportowych), wyposażeniu taktycznym, lornetkach, teleskopach, itp.

W celu jego użycia wystarczy wycisnąć kilka kropel z butelki na powierzchnię czyszczonego wizjera lub soczewki, a następnie wytrzeć ją przy pomocy dołączonej ściereczki z mikrofibry. Ściereczka wykonana jest w formie woreczka ze ściągaczem i służy ona zarazem do przechowywania butelki Op Drops™.

Cechy:
– Zapewnia najwyższego stopnia ochronę nieparującą anti-fog
– Przeznaczony do gogli, okularów, osłon twarzy, wizjerów w hełmach, urządzeń noktowizyjnych, lornetek, masek przeciwgazowych, optyki, itp.
– Butelka o pojemności 37ml wystarczy na około 400 użyć
– Zwiększa wydajność optyczną wizjerów oraz wydłuża ich żywotność
– Wykonana z mikrofibry ściereczka do czyszczenia / pokrowiec MicroNet™ można przymocować do butelki z preparatem
– Pozbawiona alkoholu formuła jest bezpieczna dla różnego rodzaju powłok stosowanych w wizjerach i soczewkach
– Wyprodukowano w USA

 

GDZIE KUPIĆ ANTI FOG?

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego OKULARYBALISTYCZNE.PL, gdzie mogą Państwo zamówić anti fog Op Drops i zapomnieć o parowaniu okularów i wielu innych przedmiotów 🙂